İŞVEREN
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE OL
SÖZLEŞMELER
Kullanım Şartları

İade, İptal Bilgileri

Gizlilik Koşulları

Üyelik Koşulları

Üyelik Koşulları

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

 hayatcv.com , tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik kuralları çerçevesinde koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir.  hayatcv.com , Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda  hayatcv.com , Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.  hayatcv.com , vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.  hayatcv.com  işveren değildir, sadece aday ile işveren arasında aracılık yapmaktadır.

Bireysel Üyelik (Aday)

 hayatcv.com  bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgiler site üzerinde sunulan hizmetlerin yelpazesini genişletmek, ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır.  hayatcv.com  üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Üyelerimiz,  hayatcv.com 'un sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir.  hayatcv.com  üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Özgeçmiş

 hayatcv.com , bireysel üyelerine internet üzerinde özgeçmiş hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan özgeçmişler üyenin kendi seçimine göre aktif ya da pasif konumda  hayatcv.com 'da saklanmaktadır. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle  hayatcv.com 'un ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.

Aktif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerin  hayatcv.com üzerinde yaptıkları özgeçmiş bankası aday aramalarında görüntülenebilmektedir.

Bu kapsamda  hayatcv.com 'a kişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların  hayatcv.com tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde  hayatcv.com 'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pasif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerce,  hayatcv.com  özgeçmiş bankası aramalarında, hiçbir şekilde görüntülenememektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği doğrultusunda iş arayışına uygun ilanlara başvurduğunda ilgili işveren firmalar tarafından özgeçmiş görüntülenebilmektedir. Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Doğrudan firmaya gönderilen (örneğin: eposta, faks,vb. yollarla) özgeçmişler adayın sorumluluğundadır.

 Çetin Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği İnsan Kaynakları Dan. Elektronik Hiz. San. ve. Tic. A.Ş.
Tel: 0282 654 22 00 - 01
Fax: 0282 654 22 02
GSM: 0542 654 22 00
E-mail: info@hayatcv.com
ÜYE İŞLEMLERİ
İş İlanları
İş Kategorileri
Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Şifremi Unuttum
FİRMA İŞLEMLERİ
Yeni İş İlanı Ver
CV Bankası
Ürün ve Hizmet Siparişi
Firma Girişi
Yeni Firma Kaydı
Şifremi Unuttum
KURUMSAL
Hayat CV
Hakkımızda
Hizmetler
İletişim
SÖZLEŞMELER
Kullanım Şartları
İade, İptal Bilgileri
Gizlilik Koşulları
Üyelik Koşulları
Çetin Akademi A.Ş. Türkiye İş Kurumu’nun 05.06.2015 tarih ve 757 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şikayetleriniz için, Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne Başvurabilirsiniz.
İş Kurumu Tel: 0282 260 20 26
hayatcv.com © 2015 Tüm hakları saklıdır.
Çetin Akademi A.Ş. hizmetidir.